SHITEN 2 PJESE TRUALLI + 1 NDERTESE, RRUGA E VOSKOPOJËS, KM2 PRANE SHTEPISE SE KUAJVE

Rruga e "Voskopojës" , km2

Okazion – Shiten 2 Pjesë Trualli , Rruga e Voskopojës, km 2
Sipërfaqja 1 : 700 m2
Sipërfaqja 2 : 1574 m2

Siperfaqja 1: 700 m2 truall – 29.500€

Siperfaqja 2: 1574m2 + ndertese 2-kateshe  80m2 – 9.900.000Lekë

Kushtet urbanistike:
Koefiçienti I shfrytëzimit: 50%
Lartësia –> 3kate, 13m
Intesiteti –> 1.1

Shënime: Mbi këto truaj lejohet të ndërtohet një objekt me gjurmë ndërtimore 350m2,
lartësi 3kate=13metra
dhe intesitet 385m2.
Çmimi : I diskutueshëm !

Info:
Truajt janë të dranazhuar,  të përshtatshme për futjen e mjeteve të rënda si: trajler, kamion etj.
Zona është e përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Pishina, Camping, Shtëpi Private etj.
Në çmim ofrohet ujë(pus) dhe elektricitet
*Dokumentacioni i Rregullt

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , Nr. 2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-05303
Property Type: Korca Region
Property Status: Sale

Features:

 • Trees and Landscaping
 • Truall

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga e "Voskopojës" , km2
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHITEN 2 PJESE TRUALLI + 1 NDERTESE, RRUGA E VOSKOPOJËS, KM2 PRANE SHTEPISE SE KUAJVE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram