SHTËPI NË SHITJE , DRENOVË

Drenovë, Korçë

SHTËPI NË SHITJE , DRENOVË

OKAZION- SHITET SHTËPI PUSHIMI, DRENOVË:
Sipërfaqja Totale: 240 m2
Sipërfaqe Trualli : 150 m2
Sipërfaqe Ndërtimi: 90 m2
✔️ Në kushte të shkëlqyera dhe gati për t’u banuar.
✔️Ndërtim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
*Dokumentacioni i Rregullt.
Shtëpia është e organizuar :
1. Korridor.
2. 2 Dhoma gjumi.
3. Sallon
4. Kuzhinë
5. Tualet.
6. Oborr.
Çmimi:  (I diskutueshëm)

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti”, nr.2, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08337
Property Type: Korca Region
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • kitchenette
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHTËPI NË SHITJE , DRENOVË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram