SHTËPI NË SHITJE , DRENOVË

Drenovë, Korçë

OKAZION- SHITET SHTËPI PUSHIMI, DRENOVË:
Sipërfaqja Totale: 250m2
Sipërfaqe Trualli : 150 m2
Sipërfaqe Ndërtimi: 100 m2
✔️ Në kushte të shkëlqyera dhe gati për t’u banuar.
✔️Ndërtim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
*Dokumentacioni i Rregullt.
Shtëpia është e organizuar :
1. Korridor.
2. 2 Dhoma gjumi.
3. Sallon
4. Kuzhinë
5. Tualet.
6. Oborr.
Çmimi:  (I diskutueshëm)

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07559
Property Type: Shtëpi
Property Status: Sale

Features:

  • Air conditioning
  • Balcony
  • Bedding
  • Concrete flooring
  • Garage
  • Heating
  • Internet
  • kitchenette
  • Smart TV
  • Trees and Landscaping

REZERVO TAKIM

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Drenovë, Korçë
walkscore 6/100
6
Walk Score
Car-Dependent

Nearby places powered by yelp

Review for SHTËPI NË SHITJE , DRENOVË

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram