Shtepi ne Shitje – Korce

Korce
🎯Shtepi ne shitje 👉Korçë
🎇Shtepia eshte 2 kateshe
🔹Siperfaqe totale : 221 m ²
🔹Siperfaqe ndertese : 89m ² çdo kat⤵️
🔹Kati i pare eshte i organizuar ne:
📌1 sallon
📌2 dhoma gjumi
📌tualet
📌ballkon
📌oborr
🔹Kati i dyte eshte i organizuar ne:
📌1 sallon
📌2 dhoma gjumi
📌tualet
📌ballkon
😍Shtepia eshte ne gjendje shume te mire,mund te perdoret per banim dhe per bujtine pasi ndodhet ne nje pozicion teper te pershtatshem !
✉️Adresa:Blv ” Fan Noli” -20 m nga ‘Conad ‘ tek ‘Karburanti i Qytetit ‘
☎️ Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10226
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shtepi ne Shitje – Korce

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram