SHTËPI NË SHITJE, PËRBALLË GJIMNAZIT “RAQI QIRINXHI” , KORÇË

Rruga "Pano Xhamballo" , Korçë

SHTËPI NË SHITJE, PËRBALLË GJIMNAZIT “RAQI QIRINXHI” , KORÇË

Shtëpia është e ndarë në dy hyrje.
Të dyja Hyrjet disponojnë nga dy kate.
Godina 1 :
Kati i Parë i organizuar :Korridor ,  Dhomë Ndenjeje, Kuzhinë , Tualet
Kati i dytë : Korridor , 2 dhoma Gjumi.

Godina 2 :
Kati i Parë i organizuar në :
1. Korridor
2.Sallon
3.Kuzhinë Dimërore
4. Tualet,
5. Aneks (Për vendosjen e sendeve shtepiake)
6. 1 dhomë gjumi.
Kati i dytë i organizuar në :
Korridor
2 Dhoma Gjumi
Sallon
Kuzhinë
Ballkon
Në kushte shumë të mira për banim , por gjithashtu mund të sherbeje dhe për zhvillimin e një Biznesi tipit : Bujtinë.
*Dokumentacioni i rregullt.
Adresa : Rruga: Pano Xhamballo , Korçë.
Çmimi : 115 000 €

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +35582254054
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08143
Property Type: Shtëpi
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Heating
 • kitchenette
 • Landscaped gardens
 • Outdoor Kitchen
 • Smart TV
 • Snack bar
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHTËPI NË SHITJE, PËRBALLË GJIMNAZIT “RAQI QIRINXHI” , KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram