VILË 2 KATËSHE NË SHITJE , LAGJIA E RE, KORÇË

Lagjia 4 , Korçë

Vilë  2 katëshe në shitje , Lagjia 4
Sipërfaqja Totale : 200m2
Kati I:
-Sallon + Kuzhinë + Trapezari+ Ballkon.
-Dhomë gjumi
-Tualet.

Kati II:
-3 dhoma gjumi
-Ballkon,
-Tualet.

Info:

 • Shtëpia është në kushte të shkëlqyera dhe gati për t’u banuar.
 • E izoluar dhe e paisur me instalime elektrike dhe hidraulike.
 • Dyert dhe dritaret me punim Druri.
 • Shtëpia ka oborr e cila ka ambjent per parking.
 • E përshtatshme për Banim.
  * DOKUMENTACIONI I RREGULLT
  ÇMIMI:(I DISKUTUESHËM)

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-06535
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • kitchenette
 • Landscaped gardens
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Lagjia 4 , Korçë
  walkscore 36/100
  36
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for VILË 2 KATËSHE NË SHITJE , LAGJIA E RE, KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram