VILË 3 KATËSHE NË SHITJE , KORÇË

Rruga Emin Duraku, Korçë, Albania

VILË 3 KATËSHE NË SHITJE , KORÇË

Sipërfaqja Totale : 123 m2
Sipërfaqe Ndërtimore : 95 m2

Perberja :
-Kati i Parë : – Nën tokë
-Kati i Dyte : – Ne kushte shumë te mira per banim
– Kati i Trete : – I banueshëm

       Info:

 • Pozicionimi : Lindje
 • E izoluar dhe e paisur me instalime elektrike dhe hidraulike.
 • Dyert dhe dritaret me punim Druri.
 • Intesiteti sizmik i sheshit të ndërtimit : 8 Ballë
 • Lartësia e përgjithshme : 8.23 m2
 • Shtëpia ka oborr e cila ka ambjent per parking.
 • E përshtatshme për Banim.
  ÇMIMI: (I diskutueshëm)
  Adresa :  Rruga : “Emin Duraku”, Korçë

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07438
Property Type: Vila Moderne
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • Internet
 • kitchenette
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

REZERVO TAKIM

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga Emin Duraku, Korçë, Albania
walkscore 68/100
68
Walk Score
Somewhat Walkable

Nearby places powered by yelp

Review for VILË 3 KATËSHE NË SHITJE , KORÇË

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram