VILË 3 KATËSHE + PAPAFINGO NË SHITJE, LAGJIA E RE

Rruga "Lagjia e Re", Korçë, Albania
🏘 Vile ne Shitje 👉 Korce 😊
➡Siperfaqja : 264 m ²
➡Siperfaqja totale e ndertimit 👉 544 m²
➡ Struktura :
📌Kati 0 : 174.00 m 👉 I pershtshem per biznese te ndryshme
📌Kati I : 190.30 m 👉 Ne kushte mjaft te mira per Banim
📌Kati II :161.90 m 👉 Ndertim i Ri dhe cilesor ( ne proces ndertimi)
➡organizimi : Kati i dyte 👉 Disponon
📌sallon+kuzhine
📌 3 dhoma gjumi
📌korridor
📌ballkon
📌tualet
👉 Objekti disponon linje 3 fazore te energjise & sistem kamerash sigurie & ndricim natyral
👉 Kati i I 👉 eshte i pershtashem per Biznese te ndryshme prodhimtari & magazinim.
📚 Dokumentacioni eshte i rregullt
➡ Ofron kushte teper komode per banim
🎯Cmimi : 199 000 €
👉Adresa : Lagjia e Re , Korçë.
📞Tel: +355 822 54 054
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. 2, Korçë,

Adresa : Rruga :”Lagjia e Re” , Korçë.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-06620
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

Features:

 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • kitchenette
 • Landscaped gardens
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga "Lagjia e Re", Korçë, Albania
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for VILË 3 KATËSHE + PAPAFINGO NË SHITJE, LAGJIA E RE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram