VILE NE SHITJE (CHALKIDIKI,GREECE)

Kalyves,Chalkidiki,Greece

Vile ne Shitje (Chalkidiki ,Greece)

5000㎡ /500㎡ cdo kat

4 apartamente në katin e poshtëm.

3 apartamente në katin e sipërm.

Vila ndodhet para plazhit dhe 500m larg Hotel Blue Lagoon 5* ne nje zone shume te mire

Gjithashtu disponon garazh dhe verandë.

Cmimi: Duke filluar nga 2 000 000 € për gjysmën e sipërfaqes.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10489
Property Type: Thessaloniki Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for VILE NE SHITJE (CHALKIDIKI,GREECE)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram