VILE NE SHITJE PANORAMA THESSALONIKI!

THESSALONIKI
Vile 3 kate ne shitje Panorama Thessaloniki.
Ndertim i vitit 2004.
Siperfaqe 180 m2.
Siperfaqe e secilit kat 45 m2.
Siperfaqe e oborrit 80 m2.
Lartesia e secilit kat 2.85m.
E ndertuar me dopio tulle dhe izolim, e shtruar me mermer dhe parket.
Ngrohje me radiator dhe bolier nafte ne bodrum.
Pozicionim i favorshem.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10157
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for VILE NE SHITJE PANORAMA THESSALONIKI!

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram