Agali Apartament Per Qera Ditore

Pefkohori, 63085, Greece

Duke ofruar një kopsht, Agali ka strehim në Pefkochori. Kjo pronë buzë plazhit ofron akses në një patio, parkim privat falas dhe Wifi falas. Darka e jashtme është gjithashtu e mundur në shtëpinë e pushimeve.

Duke siguruar akses në një ballkon me pamje nga kopshti, shtëpia e madhe e pushimeve me ajër të kondicionuar përbëhet nga 3 dhoma gjumi. Duke shfaqur një tarracë me pamje nga deti, kjo shtëpi pushimi vjen gjithashtu me një TV me ekran të sheshtë, një kuzhinë të pajisur mirë me një lavanderi, një furrë dhe një frigorifer, si dhe 2 banja

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12096
Property Type: Julia's Apartment Korca & Thessaloniki
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Agali Apartament Per Qera Ditore

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram