Properties

Filter
Sort by

💫SHITET TOKE TRUALL👉KORCE

Adresa : Rruga "Banda Vatra", pranë Fabrikës së Tullës, në qytetin e Korçës.

Call for availability
Call for availability

🎯SHITET TOKE TRUALL👉KORCE

Rr'Viktimat e 7 Shkurtit',prane Zjarrfikeses se qytetit .

Call for availability
Call for availability
7 days

💫Shitet Toke Arre dhe Toke Truall+Magazine👉 Tirane

Autostrada ''Tirane -Durres ''

Call for availability
Call for availability
7 days

Shtepi ne shitje Korçë

Rr'Stavri Themeli'

Call for availability
Call for availability
1 week

👉Godine me qera 👉 Tirane

Rr "Myslym Shyri"

Call for availability
Call for availability
1 week

🎯Shtepi ne shitje 👉Korçë

Lagjia 6,tek 'Fajanca'

Call for availability
Call for availability
2 weeks

🎯NJESI BIZNESI ME QERA 👉KORCE

Blv Republika

Call for availability
Call for availability
2 weeks

🎯Shtepi ne shitje 👉Korçë

Rr " Fan Noli "

€ 165.000
€ 165.000
10 months

Ambjent Biznesi me Qira, prane “Terminalit te Autobuzave “

Rr.Midhi Kostani

Call for availability
130 m²
Call for availability
130 m²
10 months
10 months

AMBIENT NË SHITJE & ME QERA , DYQANET E NGURTA

Rruga " 6 Dëshmoret" , Korçë

Call for availability
Call for availability
11 months
11 months

SHITET TOKË BUJQESORE , RRUGA KORCE- TIRANË

Rruga "Korce- Tirane , KM1

Call for availability
Call for availability
11 months
11 months

SHITET TRUALL ,RRUGA E VOSKOPOJËS

Rruga e Voskopojës

Call for availability
Call for availability
1 2 3 14

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Language »
FacebookInstagram