Apartament me qira ne Kalamaria, Greqi

Kalamaria
APARTAMENTI është një apartament i bukur dhe i rehatshëm në qendër të Kalamarisë pranë rrugës për këmbësorë.
Është afër restoranteve, Café bar, supermarketit, dyqaneve, si dhe stacionit të autobusit.
Ti dhe familja jote do të keni gjithçka që ju nevojitet pa përdorur makinë.

Pranë rrugës për këmbësorë në Kalamaria .

6 vizitorë
3 dhoma gjumi,3 krevate,2 banja
Minimumi i qendrimit : 3 Nete

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11868
Property Type: Julia's Apartment Korca & Thessaloniki
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Kalamaria
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament me qira ne Kalamaria, Greqi

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram