Apartament ne Shitje! Peraia (Thessaloniki,Greece)

Peraia Thessaloniki,Greece

Apartament ne Shitje!
Adresa: Peraia (Thessaloniki,Greece)
Siperfaqe : 120 m ²
Organizimi : 3+1
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe totalisht i Mobiluar.
Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi komode.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese e cila eshte e rinovuar plotesisht ne vitin 2023.
Ne nje nga lagjjet me te mira dhe me te frekuentuara te qytetit.
Ka ngrohje individuale me gaz 4 kondicionere dhe dere te blinduar.

Cmimi : 255 000 €

Për detaje na kontaktoni:
Mob: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11009
Property Type: Thessaloniki Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament ne Shitje! Peraia (Thessaloniki,Greece)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram