Apartament ne Shitje!Peraia -Thessaloniki,Greece

Peraia  Thessaloniki,Greece

Apartament ne Shitje!
Adresa: Peraia  Thessaloniki,Greece
Siperfaqe : 75 m ²
Organizimi : 2+1
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe totalisht i Mobiluar.
Disponon ngrohje me gaz, dere te blinduar si dhe 3 kondicioner.
Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese e cila eshte e rinovuar plotesisht ne vitin 2023.
Ne nje nga lagjjet me te mira dhe me te frekuentuara te qytetit.
Cmimi : 170 000 €

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11010
Property Type: Thessaloniki Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament ne Shitje!Peraia -Thessaloniki,Greece

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram