Godine ne Shitje , Mborje ( Korce )

Mborje , korce
☑️Siperfaqe Totale : 2420 m ²
☑️ Siperfaqe Trualli : 1500 m ²
☑️ Siperfaqe Ndertimore : 120 m ²
☑️ Siperfaqe ARE : 920 m
⚡️Godina eshte 3 kateshe dhe e pershtatshme per ngritjen e bizneseve te ndryshme si : agroturizem , bujtine , etj
???? Cmimi : I diskutueshem
✉️ Adresa : Mborje , Korce
☎ Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
➡ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10297
Property Type: Korca Region
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Godine ne Shitje , Mborje ( Korce )

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram