Hotel në shitje

Olympiaki Akti Pieria Greece
Hotel në shitje
Olympiaki Akti Pieria Greece
Siperfaqja:800 m²
Një pallat trekatësh me 24 apartamente – dhoma (21 dhoma dhe 3 apartamente)
Prona eshte ne gjendje shume te mire *Hoteli ndodhet në mënyrë ideale në një zonë të hapur me pamje nga mali Olimp, zonë e qetë dhe vetëm (6) minuta në këmbë nga plazhi dhe në afërsi shumë të afërt me taverna të shumta, kafe – bare dhe supermarkete, furra buke, dyqane suveniresh, mjekë. zyra dhe pajisje të tjera.
https://youtu.be/00Kw6Hwvg9Q
Cmimi: 850,000 €
rivieraproperties@gmail.com
+306944220550

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11546
Property Type: Olympic Riviera Greece
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Olympiaki Akti Pieria Greece
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for Hotel në shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram