HYRJE APARTAMENTI NE SHITJE

Rr 28 Nentori

SHITET HYRJE APARTAMENTI!( pjesërisht e mobiluar)
Çmimi i diskutueshëm!

Kati i 7
Sipërfaqe: 120 m2
Me ashensor
Ngrohje me kondicioner
Pamje mbreslënëse nga mali i Moravës, nga bashta e Sanijes dhe Vangjush Mios

Është e organizuar në:
– 1 Sallon i madh & 1 Kuzhine
– 2 Tualete
– 2 Dhoma gjumi(e çiftit & e fëmijëve)
– 1 Korridor i madh
– 3 Ballkone

Vendodhja: Lagjia 7, tek ish bashkia , perballe me tatimet

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10822
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rr 28 Nentori
  walkscore 2/100
  2
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for HYRJE APARTAMENTI NE SHITJE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram