JEPET ME QERA JULIA’S APARTMENT IV

Rr "Muzakajt" Prane Hotel Konti

JEPET ME QERA JULIA’S APARTMENT IV

Apartamenti  është  i organizuar në:
-Studio Room (Krevat Double dhe Kuzhinë)
-2 Dhomë gjumi (Krevat Double+ Krevat tek ne cdo dhome)
-Tualet
-Ballkon

Apartamenti eshte i pershtatshem per 4 persona.

Për Qëndrime Mujore :
-2 te rritur 200€

-Qera Ditore  50 €

Për qëndrime Ditore – Oferta :
-10 % Ulje për qëndrime 2 netë .
-30 % Ulje për qëndrime 1 javore
-50 % Ulje për qëndrime 2 javore.

Adresa : Julia’s Apartment IV ndodhet në rrugën “Muzakajt ” , në hyrje të Korçës , pranë hotel Kontit.

JULIA’S APARTMENT IV FOR RENT

The apartment is organized in:
-Studio Room (Double Bed and Kitchen)
-2 bedrooms (double bed + bed in each room)
– Toilets
– The balcony

Suitable for 4 persons.

For Monthly Stays:
-2 adults €200
-third person +50 €
– Daily rent 50€

For daily stays – Offer:
-10% discount for stays of 2 nights.
-30% discount for 1-week stays
-50% discount for 2-week stays.

Address: Julia’s Apartment IV is located on “Muzakajt” street, at the entrance of Korça, near Konti hotel.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10631
Property Type: Julia's Apartment
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for JEPET ME QERA JULIA’S APARTMENT IV

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram