Jepet me qera magazine

korce
Adresa:Rruga “Muzakajt” , Korçë
Siperfaqe: 400 m2
Ka ndricim natyral dhe është e përshtatshme për Magazinë, Repart Fabrikimi , Punishte etj.
Njësia nuk ka qenë më përpara në Funksion.
Objekti disponon pus uji dhe nje hyrje – dalje.
Çmimi i qerase : 60 000 leke/ muaji
Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , nr.2, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11171
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Jepet me qera magazine

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram