JEPET ME QERA OBJEKTI

Rruga Korce-Voskopoje, km 2
JEPET ME QERA OBJEKTI.
Siperfaqja totale eshte 3000 m2, nga te cilat 470 m2 jane siperfaqe ndertimi.
Siperfaqe trualli: 1410m2
Siperfaqe toke are: 1120m2
Disponon fasade 80 m dhe gjithe hapesiren e nevojshme per hyrje-daljen e trajlerit.
Çmimi i qerase: 1500€
Adresa: Rruga Korce-Voskopoje, km 2, prane Shtepise se Kuajve.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10547
Property Type: Korca Region
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga Korce-Voskopoje, km 2
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for JEPET ME QERA OBJEKTI

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram