Julia’s Apartment I FOR RENT-QERA MUJORE OSE DITORE

Korçë, Albania

Apartamenti eshte i organizuar ne:
2 dhoma gjumi
1 kuzhine
1 korridor
1 banjo
1 ballkon me pamje nga mali

Eshte totalisht i mobiluar dhe i pershtatshem per:
2 te rritur
2 te rritur + 1 femije <11 vjec falas
2 te rritur + 2 femije

– Komoditetet:
Shtretër dopio
TV
Wifi
Frigorifer
Ngrohes elektrik
Tavolinë e vogël
Peshqir

Julia 1
Për Qëndrime Mujore :
-2 te rritur 250€
-personi i trete +50€
-dy femije +50€
– Qera Ditore 7000 Leke

Për qëndrime Ditore – Oferta :
-10 % Ulje për qëndrime 2 netë .
-30 % Ulje për qëndrime 1 javore
-50 % Ulje për qëndrime 2 javore.

Adresa: Julia’s  Apartment I ndodhet ne katin e trete banim, ne pedonalen e qytetit.

The apartment is organized in:
2 bedrooms
1 kitchen
1 hallway
1 bathroom
1 balcony with mountain view

It is full furnished and suitable for:
2 adult
2 adults + 1 child <11 years free
2 adults + 2 children

-Amenities:
Double beds
Tv
Wifi
Fridge
Electric heater
Small Table
Towels

Julia 1
For Monthly Stays:
-2 adults €250
-third person +50€
– two children +50€
– Daily rent 7000 Leke

10% Discount For Staying 2 Nights.
30% Discount For 1 Week Stay
50% Discount For 2 Week Stay

Address: Julia’s Apartment I is located near city center.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10619
Property Type: Julia's Apartment
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Julia’s Apartment I FOR RENT-QERA MUJORE OSE DITORE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram