MAGAZINË ME QERA , RRUGA KORÇË- POGRADEC KM 2

Korçë- Pogradec KM2

MAGAZINË ME QERA , RRUGA KORÇË- POGRADEC KM 2

Adresa: Rruga: Korçë- Pogradec KM2
Kati: I Parë
Sipërfaqja  Totale : 650  m2
Çmimi me qira : I Diskutueshëm
Karakteristikat: Lartësia 6 m
Në brendësi të Magazinës ka 3 kolona ku largësia ndërmjet njëra tjetres eshte 13 m.
I shtruar me beton
I pajisur me dritare dhe Qepena.
I përshtatshëm për biznese te ndryshme :
Magazinim, Fabrike Prodhuese , etj ..

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , nr.2, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08364
Property Type: Korca Region
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for MAGAZINË ME QERA , RRUGA KORÇË- POGRADEC KM 2

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram