NJESI BIZNESI PER QERA/SHITJE PRANE PEDONALES (KORCE,ALBANIA)

Prane pedonales se Qytetit (Korce)
NJËSI BIZNESI ME QERA
SIPËRFAQJA: 120 m²
• Kati i II.
• Ndërtim dhe punime cilësore.
• Orientimi: JUG
 E përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Shërbime mjekësore: Stomatologji, Dermatologji, Qendër Estetike, Zyra, Ekspozitë, etj.
 Lëvizshmëri të lartë të këmbësorëve
 Objekti ndodhet në zemër të qytetit, tek Pedonalja Shën Gjergji.
Pranë pikave më të vizituara:
– Katedralja e Korçës,
– Mësonjëtorja e Parë Shqipe,
– Shtëpia Rumune,
– Bashkia e re,
– Teatri Andon Zako Çajupi,
– Pazari i vjetër etj.
ÇMIMI I QERASE : 520 €

90 m2 Kati I njesi bisnesi mund te behet apartament      Cmimi : 105 000 €
Mundesi per shitje kati V-banim + papafingo
Cmimi i shitjes : 120 000 €

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10588
Property Status: Rent/ Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for NJESI BIZNESI PER QERA/SHITJE PRANE PEDONALES (KORCE,ALBANIA)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram