SHITET PRONE TOKE BUJQESORE

Korce

ADRESA: RRUGA NACIONALE KORCE-BILISHT
MUNDESI PER NDERTIM MAGAZINE BUJQESORE DHE FRIGORIFER FRUTA PERIMESH
Duke filluar nga: 2500 Leke (m²)
Siperfaqe: 4073 m²
Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11164
Property Type: Korca Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHITET PRONE TOKE BUJQESORE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram