Shtëpi bregdetare

Limani Litochorou, Greece

Limani Litochorou, Greece
Shitet :Maizone ndertimi luksoz me siperfaqe te mrekullueshme estetike (120)m2, ne truall (975m2), ne zonen e Gritsa Litochoro. Me tre (3) dhoma gjumi, (2) banjo dhe një sallon.
Me ngrohje autonome me bojler nafte dhe oxhak energjie te lidhur me radiatoret. Ka kondicioner me fuqi te larte qe mbulon ngrohjen dhe ftohjen e te gjitha ambjenteve. Në çatinë me pllaka është instaluar një ngrohës uji diellor.
Ka një depo, një verandë të madhe me pamje nga kopshti dhe nga verandat e dhomave një pamje të malit Olimp.

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax:+355696834747 / +35582257110
Email:realestate.dion@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11844
Property Type: Thessaloniki Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Limani Litochorou, Greece
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shtëpi bregdetare

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram