Shtëpi bregdetare

Limani Litochorou, Greece

Limani Litochorou, Greece
Vetëm 4 minuta në këmbë nga plazhi Gritsa dhe gjysmë milje nga plazhi Variko, Kjo pronë buzë plazhit ofron qasje në një tarracë, parkim privat falas dhe Wi-Fi falas. Dion Palace Resort & Spa është 4,7 milje larg dhe mali Olimp është 15 milje nga shtëpia e pushimeve. Shtëpia e pushimeve ka ajër të kondicionuar dhe përbëhet nga 3 dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje, një kuzhinë e pajisur plotësisht me një furrë dhe një aparat kafeje, dhe 2 tualete.
Cmimi :230 €/Nata
Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax:+355696834747 / +35582257110
Email:realestate.dion@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11503
Property Type: Julia's Apartment
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shtëpi bregdetare

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram