Shtepi ne shitje

Center, Paralia (Pieria Prefecture),Greece

Shtepi ne shitje

Center, Paralia (Pieria Prefecture),Greece
Siperfaqja: 600m²
Sipërfaqja e truallit: 2000m²
Kater dhoma gjumi me pamje, kuzhine dhe nje sallon i madh me oxhak, tualet dhe banjo te nje cilesie te shkelqyer.
Parking dhe magazine te pajisur me mjete të dobishme për mirëmbajtjen e kopshtit dhe infrastrukturës.
Në katin e parë të rezidencës ka një sauna dhe dy dhoma të miqve plotësisht të pavarura.


Çmimi: 1.000.000 €

Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
rivieraproperties@gmail.com
+306944220550

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11620
Property Type: Olympic Riviera Greece
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shtepi ne shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram