PRONE NE SHITJE (PANORAMA,THESSALONIKI,GREECE)

Panorama,Thessaloniki

PRONE NE SHITJE (PANORAMA,THESSALONIKI,GREECE)

Vila eshte 3 kate (ndertuar ne 2004)

Ndertimi i vitit 2004.
Godine 3 kate , ku secili kat ka ballkonin e vet + bodrum.
Siperfaqe 180 m2 dhe lartesi 2.85 m
Oborr 80 m2
Ngrohje me kalorifer
MUNDESI INVESTIMI, MUNDESI APLIKIMI PER GREEK GOLDEN VISA!????????️
CMIMI:570 000 €

 

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10485
Property Type: Thessaloniki Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for PRONE NE SHITJE (PANORAMA,THESSALONIKI,GREECE)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram