Shtepi ne shitje-Pieria Prefecture

Pieria Prefecture

Shtepi ne shitje

Center, Paralia (Pieria Prefecture),Greece
Siperfaqja: 300m²
Sipërfaqja e truallit: 2000m²
Përfshin oxhak, oborr, depo, bodrum, garazh.
Me ngrohje te pavarur me nafte, montim ne dysheme, Ka sisteme moderne automatizimi dhe instalime elektrike.
Ferma ka një kopsht të bukur të peizazhuar dhe pemë frutore.
Prona përfshin një Njësi Fotovoltaike 10 KV (që jep energji elektrike dhe të ardhura shtesë) dhe nje pus.

Çmimi: 400000 €

Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
rivieraproperties@gmail.com
+306944220550

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11645
Property Type: Olympic Riviera Greece
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shtepi ne shitje-Pieria Prefecture

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram