APARTAMENT ME QERA

Kalamaria, Greece

ADRESA: 300 m nga zyra e “Dion Real Estate & Tourism”, Kalamaria – Greqi
Organizimi : 1 dhomë gjumi, 1 banjë, sallon + kuzhinë
I përshtatshëm për 4 persona
Ky apartament është afër detit, pranë një stacioni autobusi. Distanca nga aeroporti është 15 minuta dhe nga qendra është 20 minuta (me makinë).

120 € për natë
15% zbritje për 1 javë qëndrim
20% zbritje për 2 javë qëndrim

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11330
Property Type: Julia's Apartment Korca & Thessaloniki
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT ME QERA

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram