STUDIO ME QERA

kalamaria,greece

 

ADRESA: 300 m nga zyra e “Dion Real Estate & Tourism”, Kalamaria – Greqi
Organizimi : një krevat dopio dhe një shtrat divani, 1 tualet, kuzhinë
Ky apartament është afër detit, pranë një stacioni autobusi. Distanca nga aeroporti është 15 minuta dhe nga qendra është 20 minuta (me makinë).

90 € për natë
15% zbritje për 1 javë qëndrim
20% zbritje për 2 javë qëndrim

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11325
Property Type: Julia's Apartment
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for STUDIO ME QERA

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram