TOKE NE SHITJE (TRIADI,THERMI,THESSALONIKI)

Triadi,Thermi,Thessaloniki

TOKE NE SHITJE (TRIADI,THERMI,THESSALONIKI)

-Mundesi kalimi truall ne dokumentacion.
Prone ekskluzive e Dion Group.
ADRESA: Në zonën e Thermit Thessaloniki. (Triadi)
 SHITET ne zonen e Thermit nje “parcele” e shkelqyer 16 000 m2 .
Super mundesi investimi per shkak te pozicionimit te saj buze rruges, ne nje nga zonat me te mira te banimit.
Sipërfaqja totale: 16000 m²
Toka shitet e plotë dhe jo pjeserisht.
Distanca 10′ nga aeroporti.
CMIMI: 65.000 €/ 1000 m²

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10516
Property Type: Thessaloniki Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for TOKE NE SHITJE (TRIADI,THERMI,THESSALONIKI)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram