Vila për pushime

Kalives ,Chalkidiki

Vila për pushime

Adresa: Kalives ,Chalkidiki
Qëndrimi iMinimum : 7 netë
4 të rritur   80 €/ nata – për qershor dhe shtator
4 të rritur   115 €/ nata – për korrik
4 të rritur   120 €/ nata – Në dispozicion në 5/08/2024 -15/08/2024

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11672
Property Type: Julia's Apartment
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Vila për pushime

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram