🎇Shtepi ne Shitje 👉Korce

Korce
📌Sipërfaqja Totale : 97.50 m2
📌 Sipërfaqe Ndërtimore : 68 m2
💥Objekti është i organizuar në :
➡️Kati i Parë : – Gjysëm Bodrumi i Shfrytezueshëm
Disponon —
📌 Sallon & Kuzhinë
📌 Tualet.
➡️ Kati i Dytë
Disponon :
📌 3 dhoma gjumi.
📔 Info:
📌 E pajisur me instalime elektrike dhe hidraulike.
📌 Dritaret me punim Alumin
📌 Intesiteti sizmik i sheshit të ndërtimit : 8 Ballë.
📌 Shtëpia ka oborr e cila ka ambjent per parking.
📌 E përshtatshme për Banim ose për zhvillim Biznesi të tipit Vilë e vogël Me qera Ditore.
📌 Dokumentacioni i Rregullt.
🎯ÇMIMI: 70 000 €
✉️Adresa : “Rruga e Veteranëve”, Korçë.
☎️ Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10022
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for 🎇Shtepi ne Shitje 👉Korce

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram