APARTAMENT PER SHITJE

Rr " Floresha Myrteveli "Korce

Adresa: Rr “Floresha Myteveli”,Korçë

Sip e brendshme: 66 m²

ORGANIZIMI: 2 dhoma gjumi , sallon+kuzhine ,korridor ,ballkon dhe tualet

Ndodhet ne katin e V (pallati eshte VII katesh)

Objekti ka nevoje per rinkostruksion.

Cmimi:4 400 000 Lek

Për detaje na kontaktoni:

Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110

Email: realestate.dion@gmail.com

Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10178
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT PER SHITJE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram