AMBIENT BIZNESI NË SHITJE / QERA , KORÇË

Rruga" 1 Maji" , Korçë

AMBIENT BIZNESI NË SHITJE / QERA , KORÇË

Ambient në shitje / Qera

Ndodhet në një zonë mjaft të Frekuentuar të qytetit por edhe të qetë për të zhviluar një aktivitet pranë City Center dhe Procredit Bank.

Sipërfaqja e  njësisë : 234 m²

Ndërtim i ri edhe me karakteristika superiore.

Disponon Tualet, Fasadë  Xhami,

E pershtatshme per Biznese te ndryshme si: Zyra, Laborator dentar, Medical services , njësi të tjera shërbimi.

Çmimet edhe për shitje edhe për blerje të ambientit të diskutueshme!

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07281
Property Type: Biznese
Property Status: Rent

Features:

  • Air conditioning
  • Concrete flooring
  • Garage
  • Heating
  • Trees and Landscaping

REZERVO TAKIM

Nearby places powered by yelp

Review for AMBIENT BIZNESI NË SHITJE / QERA , KORÇË

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram