APARTAMENT ME QERA

Rruga Kiço Golniku

APARTAMENT ME QERA

Adresa :Rruga Kiço Golniku
Siperfaqja : 95 m2
Organizimi : Sallon + kuzhine ,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe ballkon i madh
Apartamenti eshte i sapo ndertuar dhe ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe
Disponon oborr

Jepet me qera i pamobiluar

Cmimi i qerase : 30 000 leke

Për më shumë informacion na kontaktoni :
Mob: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti, nr. 2 , Korc

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11362
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT ME QERA

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram