Apartament në shitje

Vulgari - Agios Eleftherios - Ntepo
Apartament në shitje

Adresa:Vulgari - Agios Eleftherios - Ntepo (Greqi)
Siperfaqe :92 m2
Kati i 3-të
Përbëhet nga 2 dhoma komode, sallon, kuzhine më vete dhe banjo me dritare.
Ka ngrohje individuale me gaz, kondicioner, tenda, dere sigurie.
Cmimi për m²: 1889 €
Cmimi :€ 170.000

Për nje vizite ne prone na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com 

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11208
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament në shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram