Apartament në shitje

Karampournaki (Kalamaria)
Apartament në shitje

Adresa: Karampournaki (Kalamaria) (Greqi)
Siperfaqja:167 m2 dhe 155 m2 neto
Kati i 3-të
I ka terrace rreth perimetrit te apartamentit me te gjitha ambjentet qe kane akses, ngrohje individuale me gaz, dere sigurie, 4 garderoba, kuzhine dhe banjo te rinovuar.
Çmimi për m²: 2575 €
Çmimi: 430.000 €

Për nje vizite ne prone na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com 

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11236
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament në shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram