APARTAMENT NE SHITJE KORCE

Kryqezimi i Ersekes
Adresa: Prane kryqezimit te Ersekes, Korce.

Ndodhet ne katin e trete.
Siperfaqe totale 71 m2.
Organizohet ne sallon+kuzhine, korridor, dhome gjumi , tualet dhe ballkon.
Mundesi organzimi ne 2+1.

Çmimi i shitjes: 44 000 €.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10656
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT NE SHITJE KORCE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram