APARTAMENT NË SHITJE , KORÇË

Rruga "Kristaq Floqi" , Korçë

APARTAMENT NË SHITJE , KORÇË

Shitet Apartament 2+1, Rruga “Kristaq Floqi ” , Korçë
Sipërfaqja : 72.30 m2.
E izoluar dhe e paisur me instalime elektrike dhe hidraulike.
Në gjëndje shumë të mirë për banim.
Kati i I Banim
Info:
Apartamenti është i ndarë në:
-Korridor
-Sallon+Kuzhinë,
-2 dhoma gjumi,
– Tualet.
– Ballkon.
– Pjesë e Përbashkët Oborri
*Dokumentacioni i Rregullt.
Shitet i Mobiluar!!!
Adresa : Rruga “Kristaq Floqi “,pranë  Euromarket , Korçë
Çmimi: ( I diskutueshëm)
*OPSIONALE : Apartamenti mund të jepet me qera !!!

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07592
Property Type: Apartamente
Property Status: Sale

REZERVO TAKIM

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga "Kristaq Floqi" , Korçë
walkscore 6/100
6
Walk Score
Car-Dependent

Nearby places powered by yelp

Review for APARTAMENT NË SHITJE , KORÇË

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram