Apartament Per Qera

Lagjia 18 ,Rruga "1 Maji"

Lagjia 18 ,Rruga “1 Maji”
Siperfaqja : 96m2
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,sallon + kuzhine ,1 tualet dhe ballkon
Jepet i mobiluar
Ndodhet ne katin e V (me ashensor)

Cmimi i qerase : 40 000 Leke

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12059
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament Per Qera

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram