Apartament per qera/shitje

Rrugica Ndre Mjeda ,Korce

Adresa : Rrugica Ndre Mjeda ,Korce
Siperfaqja : 120 m2
Organizohet ne : 3 dhoma , sallon + kuzhine ,tualet dhe 3 ballkone
Apartamenti ndodhet ne katin e 5(banim) te pallatit

Cmimi i qerase : 300 €
Cmimi i shitjes : 60 000 €

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ²

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11717
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent/ Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament per qera/shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram