APARTAMENT PER QERA

Perballe Pazarit te Vjeter ,Korce

Adresa : Perballe Pazarit te Vjeter ,Korce

Kati i V -Banim (pa ashensor)
Organizohet ne sallon te madh + kuzhine ,dhome gjumi,tualet dhe ballkon .
Apartamenti jepet me qera i areduar dhe i pajisur me kondicioner.
Cmimi i qerase : 22 000 Leke

Për detaje na kontaktoni:
Mob AL: +355 822 57 110 / +355696834747
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa AL : Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11987
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT PER QERA

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram