Apartament për shitje (Në ndërtim)

Derkon (Kalamaria) ,Greece

Derkon (Kalamaria) ,Greece
94 m² (75 m² neto)
Apartament ndodhet ne qender te Kalamarise, ne katin e 4
Disponon me parkim dhe depo.
Organizohet ne 2 dhoma, sallon, kuzhine, wc dhe tualet.
Prona është një investim ideal për shkak të vendndodhjes së saj, e cila është 2 hapa nga rruga e këmbësorëve dhe nga stacioni i metrosë.
Çmimi: 310,000 €

Per detaje na kontaktoni:
Mob AL: +355 822 57 110 / +355696834747
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa AL : Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12005
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament për shitje (Në ndërtim)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram