Apartament për shitje Qendër – Kalamaria , Greece

Kalamaria Thessaloniki

Siperfaqja: 98 m2.

Prona përbëhet nga 3 dhoma, një kuzhinë më vete dhe një tualet. Ka ngrohje individuale me nafte, pamje te jashtme dhe ka nevoje per rinovim. Është një investim ideal qoftë si apartament apo si njesi biznesi, për shkak të vendndodhjes së privilegjuar që plotëson nevojat e një familjeje apo biznesi.
Çmimi: 149 000 €

Për detaje na kontaktoni:
Mob+355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10910
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament për shitje Qendër – Kalamaria , Greece

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram