Dyqan për shitje

 Thessaloniki - Suburbs, Kalamaria, Center

Dyqan për shitje

Thessaloniki – Suburbs, Kalamaria, Center
116 m2. (me lartesi 4 m)
Dyqani organizohet ne dy kate ku kati perdhe 62 m2 me tualet dhe bodrum 54 m2.
Mundesi per tu organizuar si apartament
Me vendodhje te favorshme per perdorim privat si edhe per investim.

120,000 €

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa e zyres: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12009
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Dyqan për shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram