”City heart” Apartment

9 Prasakaki, Thessaloniki, 54622, Greece
I gjithe apartamenti
• 2 dhoma gjumi
• 1 sallon
• 1 banjo
• 1 kuzhine
• 75m²
2 krevate (1 divan-krevat, 1 mbretëreshë)

Apartamenti në zemër të qytetit ofron strehim në Selanik, një 11-minuta në këmbë nga Kulla e Bardhë dhe 0,4 milje nga Rotunda dhe Harku i Galerius. Ky apartament përmban akomodime me tarracë dhe Wi-Fi falas. Prona është një 8-minuta në këmbë nga Kisha e Agios Dimitrios dhe brenda 300 oborre nga qendra e qytetit.

Apartamenti me ajër të kondicionuar përbëhet nga 2 dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje, një kuzhinë e pajisur plotësisht me një furrë dhe një aparat kafeje, dhe 1 banjo me një dush në këmbë. Peshqir dhe liri krevat janë në dispozicion në apartament. Akomodimi është jo duhanpirës.

Pikat e preferuara të interesit pranë apartamentit përfshijnë Qendrën Ekspozita të Selanikut, Muzeun e Luftimit të Maqedonisë dhe Sheshin Aristotelous. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Selanikut, 10 milje nga apartamenti i zemrës së qytetit.

Minimumi i qendrimit -> 2 nete

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11878
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for ”City heart” Apartment

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram