Hotel për shitje 

Paralia Rachon (Echineon) ,Greece

Paralia Rachon (Echineon) ,Greece

1.800 m²

Është ne bregdet, me 25 dhoma.

Prona vështron gjirin Maliak dhe ndodhet vetëm 20 metra larg plazhit të Raches.

Ai ofron një restorant, një snack bar me një tarracë të madhe dhe dhoma me ajër të kondicionuar me Wi-Fi falas dhe një ballkon me pamje nga deti.

€ 2.000.000

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12016
Property Type: Athens City & Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for  Hotel për shitje 

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram